Miért démonizálják – helytelenül! – a pszichiátriai gyógyszereket?
Miért démonizálják – helytelenül! – a pszichiátriai gyógyszereket? Ha valakinek magas a vérnyomása, vagy inzulinrezisztenciája van, teljesen természetesnek tartjuk, hogy orvoshoz fordul, és gyógyszert szed. Senki sem mondja neki, hogy „ugyan már, csak szedd össze magad, „győzd le a magasvérnyomást”, vagy hogy „a gyógyszerrel csak becsapod a szervezeted”. Amikor azonban a lélek, vagy az idegrendszer […]
Miért démonizálják – helytelenül! – a pszichiátriai gyógyszereket? Read More »









